Fotograf rodzinny Śląsk

Fotograf rodzinny Śląsk i w tym wypadku Kraków poznaje z innej strony. Rodzinne zabawy, wspólnie spędzany czas to mój chleb powszedni. Mam szanse, poznać życie rodziny i je dokumentować. Uwielbiam taką fotografię. Dziś mam dla Was kilka kadrów ze wspólnych zabaw Zosi, Oli i Krzyśka.

Jak widzicie – Zosi ciężko było zdecydować się na jedną zabawkę. Wyciągnęła swoje ulubione pluszaki i zaczęliśmy po prostu wspólnie spędzać czas. Udało się wykonać trzy fajne i różnorodne kadry. Radość i uśmiech Zosi jest nie do podrobienia. Za to właśnie uwielbiam fotografowanie dzieci. Są szczere – w tych zdjęciach nie ma żadnego udawania.

Dwa kolejne ujęcia to trochę szalonych zabaw. Tu Idealnie gra z całością napis na ścianie (z którym się w pełni zgadzam). Te proste rzeczy dają dużo szczęścia, wystarczy chcieć to szczęście znaleźć. Ja też lubię właśnie takie proste i szczere kadry.

Przyszedł czas na powrót do pluszaków i wspólny, naturalny portret. W tle choinka nadająca fajny nastrój i mamy zdjęcie rodzinne jakie naprawdę lubię!

Trzy ostatnie ujęcia to wygłupy i wykorzystanie ozdób choinkowych. Takie zwariowane portrety po latach będą wywoływać uśmiech na Waszych twarzach. Udało się złapać całą rodzinkę oraz zrobić niezwykle pozytywny portret Zosi. 

To była niezwykła sesja. Z jednej strony trudna. Wszystko odbywało się w jednym pomieszczeniu, a z drugiej strony łatwa, bo relacje w tej rodzinie są niezwykle pozytywne. Fotografowanie szczęśliwych ludzi jest łatwiejsze.
Dla mnie w tym wszystkim najbardziej liczą się emocje, a tu ich nie brakowało. Miny Zosi są nie do podrobienia – mega pozytywna dziewczynka.
Mimo początkowych trudności w zrealizowaniu sesji (przeziębienie itp.), jestem bardzo zadowolony, że po czasie udało się jednak spotkać i zrealizować nasz plan. Lubię nawiązywać takie dłuższe współprace. Z Zosią, Olą i Krzyśkiem znam się już od ich ślubu, w trakcie którego miałem przyjemność fotografować też chrzest Zosi. Każdy etap naszej współpracy wypadł świetnie z czego jestem niezwykle zadowolony.