Sesja rodzinna Śląsk

Chcecie zobaczyć jak na luzie można spędzić czas w trakcie zdjęć z małą córeczką? Część sesji to czas na czytanie książek, wspólny spacer, rozmowy itp. Inną część spokojnie można poświęcić na przyklejanie naklejek, wspólne wygłupy czy rozwiązywanie zadań w książeczkach. Razem z tą trójką nie mieliśmy problemu z zagospodarowaniem czasu! Hania, Martyna i Michał to świetni towarzysze, którzy wiedzieli jak dobrze zagospodarować ten czas.
Sesja rodzinna Śląsk ukazuje mi od wewnątrz. Pokazuje normalne życie rodziny, które uwielbiam dla Was zapamiętywać.

Dziś mam dla Was 10 zdjęć, które ukazują jak fajnie można spędzić wspólne chwile. 

Hania wylegująca się na kanapie. I już mamy pierwsze zdjęcie.

W trakcie sesji nie musicie być cały czas razem. Możecie być z dzieckiem też osobno, najpierw mama, a potem tata. Przecież chcemy, by ten reportaż z Waszego dnia był urozmaicony. Tu dwa kolejne zdjęcia ze wspólnych wygłupów.

Rysowanie, kolorowanie – Wasze dziecko to lubi? Nic nie  stoi na przeszkodzie, by właśnie w ten sposób spędzić wspólne chwile. 

Hania jak na małą damę przystało dba o swoją fryzurę. Dobry wygląd w czasie sesji zdjęciowej jest bardzo ważny. Mama to wie, więc chętnie pomaga swojej córeczce.

W międzyczasie są też momenty, by się przytulić i odpocząć. Ramię taty to idealne miejsce.

Na końcu wracamy do wspólnego uzupełniania gazetek, czytania książek i wspólnych harców. 

Jak widzicie wszystkie zdjęcia w zasadzie zostały wykonane w jednym pomieszczeniu, a jak różne momenty można pokazać. Mi do stworzenia ciekawego materiału wystarczą Wasze szczere emocje i zwykłe codzienne czynności. Pamiętajcie, że takie szczere fotografie zapamiętacie na dłużej. 

Oczywiście jest to tylko fragment naszej sesji. Całość zawiera jeszcze kilka innych ciekawych momentów, ale to już zostawiam na inny wpis. Dziś chciałem pokazać Wam, że nie ma złych momentów. Trzeba tylko do całości podejść ze zrozumieniem i otwartą głową. Wtedy z pozornie prostych czynności można stworzyć interesujący materiał.

Mam nadzieję, że te zdjęcia przypadną Wam do gustu i przekonacie się do naturalnych sesji rodzinnych.