Zdjęcia rodzinne Śląsk

Zdjęcia rodzinne Śląsk pokazują mi od innej strony. Z innej perspektywy. Widzę kochające się rodziny, które spędzają miło czas w domu lub na fajnym spacerze.
Jesienna sesja rodzinna, której fragment dziś Wam przedstawię odbyła się z Kubusiem, Karoliną i Michałem. Na miejsce sesji wybraliśmy malowniczy Park w Pszczynie.

Podczas zdjęć trafiliśmy na piękne światło, które co chwilę staraliśmy się wykorzystać. Na ziemi leżała masa liści, które bardzo ulubił sobie Kuba. Polska jesień jest fantastycznym czasem do wykonywania zdjęć. Kolory, temperatura, wszystko w tym okresie się zgadza, dlatego bardzo polecam okres od września do listopada na tego typu sesje.

Podczas tego typu zdjęć zawsze staram się pokazać różne sytuacje. Fotografuję czasem samo dziecko, czasem samych rodziców. Innym razem jakiś detal czy każdego z rodziców osobno z dzieckiem. Chcę by sesja była różnorodna i ciekawa.

Dziś mam dla Was 6 kadrów pokazujących troszkę ujęć z tej bardzo udanej sesji.

Na początek jedno z moich ulubionych zdjęć. Zwykły spacer, ale genialny moment, gdy Karolina z Michałem chcą sobie dać buziaka i mina Kubusia patrzącego na nich z góry. W tle kolory polskiej jesieni i w dłoni Karoliny liście, które wcześniej zbierała razem z synkiem. To zdjęcie pokazuje mój sposób patrzenia. Bije od niego szczerość, bo nikt tu sztywno nie pozuje.

Dwie kolejne fotografie to całkiem różne ujęcia. Jedno pokazujące detal. Dłonie rodziców do przytulonego dziecka. Nie jest to łatwo zrobić, by wyglądało dobrze, ale z tego kadru jestem zadowolony. Drugie ujęcie bardziej na luzie, sami rodzicie + liście. Ot, takie rozluźnienie pomiędzy zdjęciami.

Na kolejnych zdjęciach pokazałem Karolinę i Michała osobno, ale z Kubusiem. Jedno to wąski kadr, gdzie świetnie widać relacje między mamą, a synem. Piękne szczere uśmiechy. Drugie to luźna sytuacja w trakcie zabawy w liściach.

Na koniec zostawiłem jedną fotografię, gdzie rodzicie prowadzą Kubusia w bardzo ładnej scenerii. Chciałem w miarę szeroko pokazać ten kadr, by było widać liście i drzewa. Poza tym, to niezwykle ważny moment, gdy dziecko stawia jedne z pierwszych kroków przy pomocy rodziców.

To tylko fragment całej sesji. Całość możecie zobaczyć tu: Kubuś, Karolina i Michał.